تهراندشت یکی از مناطق خوش آب و هوای ایران است که طرفداران بسیاری داشته و بسیاری از افراد اقدام به خرید ویلا در تهراندشت می کنند. تهراندشت منظقه ای سرسبز بوده و در این منطقه تعداد زیادی ویلا ساخته شده است. تهران به دلیل جمعیت بالایش موجب شده که بسیاری از افراد نتوانند در تهران سکونت داشته باشند و به همین دلیل به خرید باغ ویلا در تهراندشت اقدام کنند و آن جا را برای زندگی برگزینند. برخی از افراد نیز برای تفریح باغ ویلا در تهراندشت را خریداری کرده و در ایام تعطیلات و برای گذراندن وقت آزاد خود در آن جا سپری می کنند.

 بسیاری از افراد نیز به دلیل شرایط جسمانی و یا بعضا به دلیل بیماری مجبورند که در اطراف شهر زندگی کنند تا از نظر تنفسی برای آن ها مشکلی پیش نیاید این افراد می توانند با خرید باغ ویلا در تهراندشت در این منطقه ی بسیار زیبا سکونت گزینند. تهران دشت در فاصله ی 70 کیلومتری تهران بوده و در نزدیکی تهران و کرج قرار گرفته و موقعیت دسترسی بالایی به تهران را دارد. برای خرید باغ ویلا در تهراندشت به سایت مراجعه کنید.

در تهران دشت طبیعت سرسبز به همراه باغ های میوه و آب ئو هوای خوب و معتدل وجود دارد که شرایط زندگی را در این منطقه ی ویلایی فراهم کرده است. ساخت باغ ویلا ها در تهراندشت رو به افزایش بوده و این منطقه را رو به پیشرفت کرده است. زمین های کشاورزی در تهراندشت زیاد بوده و مشکل آب وجود ندارد.خرید و فروش انواع باغ ویلا در تهراندشت به دلیل شرایط خوبش  بسیار افزایش پیدا کرده و یکی از دلایل آن قیمت بسیار مناسب باغ ویلا در تهراندشت می باشد. برای خرید بهترین خانه ها و خرید ویلای مدرن در تهراندشت به سایت مراجعه کنید و با پشتیبانی همه ساعته ما در تماس باشید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

قیمت آپارتمان در اندیشه
قیمت آپارتمان در اندیشه
یکشنبه 25 اسفند 1398 در ساعت 23 : 11 دقیقه
تماس بگیرید
خرید باغ ویلا در تهراندشت
خرید باغ ویلا در تهراندشت
یکشنبه 25 اسفند 1398 در ساعت 16 : 27 دقیقه
تماس بگیرید
خرید و فروش آپارتمان در اندیشه
خرید و فروش آپارتمان در اندیشه
ﺳﻪشنبه 13 اسفند 1398 در ساعت 10 : 28 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 3 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 25 اسفند 1398 در ساعت 16 : 27 دقیقه
تعداد بازدید : 210
نمایش همه
علاقه مندی ها ()