کفپوش بتنی جزء یکی از کفپوش های پرکاربرد در صنعت کفپوش ساختمانی می باشد. امروزه اجرای کفپوش بتنی برای کفپوش پارکینگ، کارخانجات، انبار و ... متقاضی دارد. لازم به ذکر است که امکان اجرای کفپوش بتنی برای سازه های مسکونی و غیر مسکونی فراهم می باشد و مالکان ساختمان متناسب با نیاز و بودجۀ مالی می توانند مناسب ترین روش کفپوش بتنی را انتخاب نمایند.

اجرای کفپوش بتنی رنگی

با توجه به پیشرفت در  اجرای کفپوش بتنی ، امکان اجرای کفپوش بتنی رنگی برای کفپوش پارکینگ و سایر امکان فراهم می باشد. در واقع هدف از استفاده بتن رنگی برای اجرای کفپوش پارکینگ، ایجاد علائم و خطوط ترافیکی است که رانندگان به راحتی بتوانند خودروی خود را در مناسب ترین محل پارک نمایند. علاوه بر آنکه به راحتی بتوانند مسیر ورود و خروج به پارکینگ را انتخاب نمایند. توجه به این مؤلفه ها، موجب کاربری بالقوه و همچنین زیبایی ظاهری کفپوش می شود.

قیمت کفپوش بتنی رنگی به فاکتورهای مهمی چون مقدار عملیات زیرسازی سطح کفپوش برای هموارسازی کف و همچنین طراحی اجرای کفپوش بتنی رنگی بستگی دارد. نیاز به ذکر است که قیمت اجرای کفپوش بتنی ارزان تر از اجرای کفپوش رزینی می باشد.

تفاوت کفپوش بتنی با اپوکسی

لازم به ذکر است که کفپوش بتنی از مقاومت بالایی برخوردار است و هر زمان امکان اجرای کفپوش اپوکسی بر روی آن فراهم می باشد. کفپوش بتنی رنگی بر اثر فرسایش ممکن است که رنگ سطوح کاهش پیدا می کند. در ضمن اجرای رنگ آمیزی بر روی کفپوش بتنی راحت تر است و از ماندگاری بیشتری برخوردار می باشد.برای اطلاع از  خدمات کفپوش اپوکسی به سایت مراجعه کنید.

امروزه مالکان ساختمان، متناسب با توان مالی خود می توانند از مزایای هر یک از کفپوش های ساختمانی برای قسمت های مختلف بهره گیرند.

شرکت فنی مهندسی پارس الیس به عنوان یکی از برترین مجریان طرح های کفپوش دکوراسیون داخلی و پارکینگ می باشد.

 آدرس: تهران، نارمک، میدان نبوت، خیابان جانبازان غربی، ساختمان 89
تلفکس: 02177130486 و  02177130488

                 02177274887 و 09123963060

ایمیل:  info@parselis.com / ceo@parselis.com

                 pars.elisco@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 1191
نمایش همه
علاقه مندی ها ()