دستگاه لاغری ترمودرمی یکی دیگر از پرکاربردترین دستگاه هایی است که در مراکز سالن لاغری، توانبخشی و طب فیزیکی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. در طراحی دستگاه ترمودرمیک، شاهد به کارگیری تشک های حرارتی هستیم که با ایجاد گرما، شرایط مناسبی را برای آب کردن چربی های زیر پوست فراهم می آورد. البته گرما به نوبۀ خود، تأثیرات شایانی بر روی تسکین درد دارد. خرید دستگاه ترمودرمی و دستگاه فارادیک به کارگیری آن از سوی مراکز توانبخشی، می تواند شرایط ایده آلی را در کنار فعالیت های فیزیکی برای افراد فراهم آورد. فروشگاه اینترنتی HI LIFE یکی از مراکز فعال در حوزۀ تأمین دستگاه های لاغری می باشند، که توانسته اند محصولات با کیفیتی را در دسترس انتخاب مشتریان قرار  دهند.

خرید دستگاه لاغری ترمودرمی برای سالن لاغری

از مهمترین ویژگی های دستگاه ترمودرمی می توان به اثرات مثبت لاغری و توانبخشی آن اشاره نمود. از قابلیت و امکانات دستگاه لاغری می توان برای درمان علائم بیماری های خاص استفاده نمایند. تسکین دردهای استخوانی و مفصلی از جمله اثرات مثبت به کارگیری دستگاه لاغری ترمودرمی محسوب می گردد. به دلیل تأثیرات گسترده ای که این نوع دستگاه لاغری دارد، تنها جهت کاهش وزن مورد استفاده قرار گرفته نمی شود.

میزان گرمای تشک های حرارتی دستگاه لاغری ترمودرمی را می توان تنظیم نمود و بدین ترتیب متناسب با میزان آستانۀ تحمل افراد، شدت حرارت تشک را مشخص کرد. دستگاه ترمودرمی با نوع فناوری که از آن برخوردار است، با انتقال حرارت به بافت فوقانی پوست، شرایط برای مایع شدن چربی زیر پوست می گردد و این مایع به وسیلۀ منافذ باز پوستی خارج می شود. بدین ترتیب فرد با کاهش وزن رو به رو خواهد شد. با رعایت رژیم غذایی، داشتن تحرک و فعالیت های فیزیکی در کنار استفاده از دستگاه لاغری ترمودرمی می تواند بهترین شرایط را برای کاهش وزن فراهم آورد. جهت اطلاع از قیمت  خرید دستگاه فارادیک و دستگاه لاغری ترمودرمی می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی های لایف مراجعه نمائید.

فروشگاه اینترنتی HI LIFE 

ایمیل : hamidi.shm@gmail.com

آدرس:تهرانپارس-بلوار پروین-خیابان شهید ارفاقی-تقاطع شادآلویی-پلاک 167

مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی و تماس با شماره های زیر 

تلفن: 02177142605

همراه: 09129589806

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 103
نمایش همه
علاقه مندی ها ()