نصب توری مرغی از دیگر خدماتی است که می توانید از طریق گروه نماروز دریافت نمائید. دلایل متعددی وجود دارد که افراد خواستار نصب توری مرغی در نمای ساختمان یا بالکن، حیاط خلوت، باغچه، روف گاردن و ... هستند. به طور کلی، عمدۀ مصارف برای نصب توری مرغی از فنس های فلزی می باشد چون دارای استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی منجمله تابش مستقیم نور خورشید، وزش باد شدید و مواردی از این قبیل می باشند. از جمله انواع فنسی که در پروسۀ نصب توری مرغی مورد استفاده قرار گرفته می شوند، عبارتند از : گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم و گالوانیزه با روکش پی وی سی می باشند. گروه کار در ارتفاع نماروز با بررسی موقعیت و محل نصب توری مرغی، در کنار هزینه ای که برای چنین فعالیتی در نظر گرفته می شود، بهترین خدمات نصب توری مرغی  را انتخاب می نمایند.

انتخاب بهترین فنس برای نصب توری مرغی

به عنوان مثال فنس از جنس گالوانیزه سرد، دارای مقاومت اندکی در برابر رطوبت، هوازدگی و خوردگی می باشد و گزینۀ مناسبی برای محیط های خارجی محسوب نمی گردد. این در حالی است که فنس از جنس گالوانیزه گرم دارای مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی سخت همچون رطوبت و زنگ زدگی می باشد. این در حالی است که فنس از جنس گالوانیزه با روکش pvc، نیز دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد ولی هزینۀ تولید آن بالاست. به همین دلیل جهت برآورد هزینه نصب توری مرغی بایستی یک کارشناس متخصص، محیط مورد نظر را بررسی نماید.

با توجه به مطالب مذکور، قیمت نصب توری مرغی بر اساس جنس فنس، نحوۀ اجرا و همچنین متراژ محیط تعیین می گردد. بنابراین با اطمینان خاطر می توانید از تخصص و تجربیات گروه ساختمانی نماروز برای دریافت  خدمات نماشویی و نصب توری مرغی بدون داربست و با طناب بهره مند گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

   گروه نماروز 

آدرس : تهران خیابان بهار جنوبی برج بهار واحد 453

شماره تماس : 33542683-021 و 6141648-0912

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 89
نمایش همه
علاقه مندی ها ()