به طور کلی، تصمیم گیری در خصوص  خدمات رادیولوژی فک و صورت بر اساس موقعیت اشخاص مختلف، تعیین می گردد. در واقع عوامل متعددی وجود دارد که باعث می گردد تا افراد به مطب دندانپزشکی مراجعه نمایند و در همین راستا، این مقالۀ کوتاه برای شما گردآوری شده است. لازم به ذکر است که وسعت بیماری های دهان و دندان بسیار است و این مسئله موجب نگرانی افراد می گردد. با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات مرتبط به دهان و دندان به سهولت قابل تشخیص نمی باشند، اجرای رادیولوژی فک و صورت می تواند بهترین مسیر برای مرتفع نمودن این دغدغه محسوب گردد. مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل توانسته اند با تکیه بر نیروی مجرب و همچنین تجهیزات پیشرفته توانسته اند سطح خدمات خود را گسترش دهند و بهترین موقعیت را برای انجام رادیولوژی فک و صورت فراهم آورند.

مزیت انجام رادیولوژی فک و صورت

با توجه به مطالب مذکور، بدون دغدغه می توانید جهت دریافت خدمات  رادیولوژی میدان کاج ، می توانید به صورت اینترنتی رزرو نوبت خود را انجام دهید. جهت تشخیص پوسیدگی، مشاهدۀ وضعیت رشد ریشه های دندان، وضعیت قرارگیری دندان های نهفته و ... می توانید از نتایج رادیولوژی فک و صورت استفاده نمائید. این چنین متناسب با وضعیت فیزیکی که از آن برخوردار هستید، می توانید منطبق بر درخواست متخصص دندانپزشک نسبت به انجام رادیولوژی دندان، فک و صورت اقدام نمائید.

از جمله دسته بندی های اصلی رادیولوژی فک و صورت ی توان به انواع رادیوگرافی داخل دهانی و خارج دهانی اشاره نمود. هر کدام از آنها به روش متفاوت تصویربرداری دندان را انجام می دهند. بدین ترتیب متناسب با مشکلاتی که در ناحیۀ دهان و دندان با آن رو برو هستید، بایستی توسط یک دندانپزشک متخصص به شما تجویز گردد. جهت انجام کلیۀ خدمات پیشرفته رادیولوژی فک و صورت می توانید به مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل مراجعه نمائید.

مرکز رادیولوژی تخصصی دکتر نکیسا ایل 

 تلفن: 9-22094378 021

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج به سمت چهارراه شهرداری، خیابان سرو غربی، ابتدای خیابان مروارید، ساختمان مروارید، پلاک 2، طبقه 2، واحد 14

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 97
نمایش همه
علاقه مندی ها ()