طرح توجیهی بهترین روش برای بررسی وضعیت اجرای یک پروژه به کار برده می شود. در واقع هدف اصلی از گردآوری مطالب و جمع آوری گزارشات طرح توجیهی، این است که بتوان زاوایای مختلف مرتبط به یک کسب و کار نوپا را بررسی نمود. سپس بتوان تصمیم گیری درستی از آغاز آن سرمایه گذاری داشت. به عبارتی موارد مهمی منجمله میزان سرمایۀ مورد نیاز، تعداد نیروی کار، محل احداث پروژه، قیمت محصول نهایی، میزان تقاضای بازار، چگونگی تأمین بودجه، مدت زمان اجرای پروژه و ... بایستی در نظر گرفته شوند. گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا توانسته اند با بهره گیری از نیروی متخصص و مهندس خبره در حوزه کسب و کار، امکان نگارش  انواع طرح توجیهی مانند طرح توجیهی الیاف کربن را فراهم نموده اند.

مهمترین بخش نگارش طرح توجیهی

این چنین اگر به دنبال بهره مندی از نیروی متخصص هستید، بایستی در تدوین طرح توجیهی حرفۀ خود مشخص نمائید. در اینجا، به صورت مختصر و کلی به مفهوم طرح توجیهی پرداختیم ولی این نوع خدمات، دارای زاوایای مختلفی است که تنها توسط مشاورین در حوزۀ اقتصاد و مالی می توانند به درستی گردآوری شوند. در حالت کلی، رعایت کلیۀ اصول و مراحل در گردآوری مطالب طرح توجیهی، می تواند نگاه دقیق از آیندۀ پروژۀ شما را معلوم کند.

سپس راحت تر می توانید متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، در خصوص آغاز یک پروژه تصمیم بگیرید. همواره مجری طرح به شخصی گفته می شود که وظیفۀ اجرای طرح و ایده را بر عهده داشته باشد. لازم به ذکر است که طرح و پروژه بایستی به طور مشخص و معلوم با جزئیات شرح داده شود. بلکه در نگارش طرح توجیهی بایستی یک قسمت به موضوع مشخصات مجوزهای قانونی و اقدامات حقوقی و مجوزها اختصاص پیدا کند. این در حالی است که جزئیات مرتبط به مشخصات محصول یا خدماتی که موضوع پروژه را به خود اختصاص داده است، بخشی از مطالب طرح توجیهی را شامل می شود. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در خصوص چگونگی خرید طرح توجیهی الیاف کربن و ... مشاغل می توانید با مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع تماس حاصل فرمائید.

 گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا 

آدرس : تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 105
نمایش همه
علاقه مندی ها ()