نایلون حباب دار از جمله پرفروش ترین انواع پلاستیک موجود در بازار محسوب می گردد چون دارای مشخصه های بارزی است که باعث تمایز آن می شود. کاربرد نایلون حبابدار به صورت رولی و کیسه ای می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد جهت بسته بندی لوازم خانگی حین اسباب کشی اقدام به خرید نایلون حبابدار از نوع رولی می نمایند. بدین ترتیب جهت بسته بندی و حفاظت از کالاهای شکستنی و دیجیتالی می توانید از مزایای پلاستیک حبابدار به عنوان یک پوشش ارزان و در عین حال با خاصیت ضربه گیری بالا استفاده نمائید. دریا پلاستیک به عنوان یکی از تولید کنندگان با سابقه در عرصۀ پلاستیک صنعتی، توانسته اند موفق به فروش نایلون حبابدار دو لایه گردند.

خرید نایلون حبابدار با ابعاد سفارشی

این چنین اگر در پی خرید نایلون حباب دار هستید، بایستی به سایز اقلام و در نهایت میزان حساسیت آنها نسبت به آسیب پذیری مورد بررسی قرار گرفته شود. عدم توجه به موضوعات مهم این چنینی می تواند خسارت مالی برای شما به دنبال داشته باشد. بنابراین همواره بر این موضوع مهم تأکید داریم، تمام ویژگی های مرتبط به نوع پلاستیک را در نظر بگیرید و سپس با آسودگی خاطر می توانید بهترین نایلون را خریداری نمائید. از مهمترین موارد کاربرد نایلون حبابدار چاپدار می توانید به امور بسته بندی محصولاتی همچون لوازم خانگی، لوازم برقی، مبلمان، کالاهای چوبی، ظروف شکستنی، تجهیزات دیجیتالی و الکترونیکی مراجعه نمائید.

قیمت نایلون حبابدار چاپدار بر اساس میزان کیفیت و ضخامت آنها تعیین می گردد. بنابراین متناسب با نوع محصولات می توانید نسبت به خرید نایلون حباب دار دو لایه، سه لایه و 5 لایه اقدام نمائید. هر چه میزان ضخامت نایلون بیشتر باشد، طبیعتاً دوام بیشتری در برابر ضربه گیری خواهد داشت. در حال حاضر جهت خرید نایلون حبابدار چاپدار ارزان با کیفیت در ابعاد سفارشی و یا آماده می توانید با کادر فروش دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید.

دریا پلاستیک 

آدرس دفتر: بازار ۱۵ خرداد خیابان پامنار روبروی بانک صادرات ساختمان گل پلاک ۹

تلفن دفتر: ۰۲۱۳۶۰۵۶۱۶۲ - ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - همراه ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲ ۰۹۲۱۲۵۳۹۹۴۹ فرهادی

آدرس کارخانه: اتوبان ساوه خروجی صباشهر  شاهد شهر روبروی شهرداری خیابان صدر زاده کوچه پویا صنعت پلاک 111 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 108
نمایش همه
علاقه مندی ها ()