واحد گشت جزء مراکز شناخته شده در ناوگان حمل و نقل شهری محسوب می گردد چون جهت ارائه خدمات مربوطه، مجوزهای لازم را از صنف مربوطه کسب می نمایند. اهدافی که چنین مراکزی منجمله واحد گشت تهران دنبال می کنند، اجاره‌دهی اتوبوس دربستی با مدل‌ و برندهای متفاوت می باشد که قابلیت امکان انتخاب ظرفیت صندلی مناسب و همچنین امکانات رفاهی اتوبوس مورد نظر را متناسب با نیاز خود دارند.

واحد گشت چه خدماتی ارائه می دهد؟

برای بهره‌مندی از خدمات مرکز واحد گشت ، می‌توانید به روش‌های زیر عمل کنید:

  • مطالعه برنامه‌ مراکز واحد گشت: مراجعه به وب‌سایت یا دفتر مرکز واحد گشت و مطالعه برنامه‌های موجود برای انتخاب سفر مورد نظر.
  • رزرو اتوبوس دربستی: انتخاب اتوبوس دربستی توسط بسیاری از خدمات مرکز واحد گشت و رزرو آن به صورت آنلاین یا حضوری در دفتر آن‌ها امکان پذیر می باشد.
  • مشاوره با کارشناسان: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عقد قرارداد برای اجاره اتوبوس متناسب با نیاز در زمینه امور گردشگری، برگزاری مراسم تشریفاتی، بهشت زهرا، توریستی و گردشگری و شرایط سفر، می‌توانید با کارشناسان مرکز واحد گشت مشاوره کنید.
  • پذیرش خدمات: پس از رزرو، شما می ‌توانید از خدمات ارائه شده توسط مرکز واحد گشت، از جمله اتوبوس‌های دربستی، رانندگان مجرب و سایر خدمات مربوط به سفر و تردد گروهی در سطح شهر مورد نیاز خود بهره‌مند شوید.
  • ارائه بازخورد: پس از پایان سفر، ارائه بازخورد و نظرات خود به مرکز واحد گشت، برای بهبود کیفیت خدمات آینده و همچنین به اطلاع سایر مسافران قرار دادن تجربه شما می تواند یک تصمیم‌گیری مناسب در اختیار دیگران قرار دهد.

با پیروی از این روش‌ها، شما می‌توانید از خدمات و تجربه حرفه‌ای مرکز   واحد گشت بهشت زهرا بهره‌مند شوید و سفری لذت‌بخش و بی‌نظیر را تجربه کنید. جهت دریافت مشاوره، کرایه اتوبوس دربستی و سایر خدمات مربوطه می توانید با دفتر واحد گشت تهران تماس بگیرید.

آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، خیابان ملک الشعرای بهار ، پلاک 14 

از مراجعه حضوری بدون هماهنگی قبلی معذوریم.

تلفن های تماس: 88815169 & 88813689

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 27
نمایش همه
علاقه مندی ها ()