کوپلینگ لاستیکی از جمله دسته بندی اصلی قطعات کوپلینگ به شمار می رود. بنابراین مهندسین و متخصصین متناسب با تجهیزات، دستگاه و ماشین آلاتی که تولید می کنند، مبتنی بر طرح اولیه و عملکرد نهایی می توانند نسبت به خرید کوپلینگ لاستیکی اقدام نمایند. به عنوان مثال در صنایع الکترومکانیک، شاهد خرید کوپلینگ لاستیکی  هستیم چون به وسیله آن می توانند شرایط مناسبی را برای انتقال و جابجایی نیرو و ارتعاشات، همچنین جذب لرزش فراهم آورند. این چنین قادر خواهند بود، از ایجاد خستگی و آسیب برای سایر قطعات مکانیکی درگیر و متصل جلوگیری کنند. هم اکنون استعلام انواع کوپلینگ لاستیکی را می توانید از شرکت کیهان افزار زاگرس بگیرید. سپس با اطمینان خاطر، قطعات اصل را در برندهای معتبر خریداری کنید.

مزیت نصب کوپلینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی یک عنصر مهم در راه اندازی سیستم ‌های مختلف محسوب می گردد چون دارای وظایف متعددی است که در ادامه پست به برخی از آنها به صورت مختصر اشاره می کنیم. وظایف اصلی کوپلینگ لاستیکی عبارتند از:

  • انتقال نیروی محرکه: خرید کوپلینگ لاستیکی برای انتقال نیروی محرکه و قدرتی از یک قسمت از ماشین یا سیستم به قسمت دیگر صورت می گیرد. چنین نیروهایی را می توان در اکثر سیستم هایی همچون موتور، پمپ، کمپرسور یا سایر قطعات مکانیکی ملاحظه نمائید که قابلیت انتقال نیروی شفت و محور را از طریق کوپلینگ دارند.
  • جابجایی ارتعاشات درون سیستم: کوپلینگ لاستیکی به عنوان یک عنصر جذب‌کننده ارتعاشات عمل می‌ کند و از انتقال ارتعاشات ناخواسته به قطعات دیگر جلوگیری می ‌کند. در کل، اهمیت کاربرد چنین قطعاتی را می توانید در صنایع مختلف که دارای ارتعاشات زیاد هستند، مشاهده نمائید.
  • جذب لرزش و ارتعاشات: در عین حال، انواع کوپلینگ لاستیکی به منظور یک عامل مؤثر جذب‌کننده لرزش و ارتعاشات در طراحی سیستم های مکانیکی به کار برده می شود. در حالت کلی، این وظیفه مهم است برای حفظ عمر و کارایی قطعات.

جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر نسبت به محصولات موجود و قیمت  فروش کوپلینگ  لاستیکی می توانید با شرکت کیهان افزار زاگرس تماس بگیرید.

شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 38
نمایش همه
علاقه مندی ها ()